Yolda Gördüğü Yabancılara Sarılmadan Edemeyen Köpek Loubie ile Tanışın

245
kopek

Golden retriever cinsi köpek Loubie dışarıya çıktığında bir türlü eve dönemiyor. Sebebi ise yabancılara sarılmadan duramaması.

Dünyanın belki de en sıcakkanlı köpeği olan Loubie, insanlara pati vermeyi veya onlara sarılmayı çok içten duygularla yapıyor. Loubie, sevimli halleriyle herkesin gönlünü fethediyor.

Cesar Fernandez-Chavez, golden retriever cinsi köpeği Loubie’yi dışarıya çıkardığında eve çok geç dönüyorlar. Nedeni ise Loubie’nin yolda gördüğü herkese sarılmak istemedi.

Cesar Fernandez-Chavez, köpeği Loubie (Louboutina) ile New York’un Manhattan Bölgesi’nde yaşıyor.

Yolda gördüğü herkese sarılmak isteyen Loubie kısa sürede çevre sakinleri tarafından tanınmaya başladı.

Cesar, The Dodo’ya “Evden fazla uzaklaşamıyoruz bile” dedi. Birkaç yıl önce Cesar, Loubie’ye el sıkışmayı öğretti. El sıkışması bir anda sarılmaya döndü. Köpek hemen her gün yolda gördüğü ve hiç tanımadığı kişilere sarılmaya başladı.

Loubie çevrede ünlü olmaya başlayınca insanlar yolda ona sarılmaya başladılar. Loubie ise acelesi olan insanlara bile sarılmaya başladı.

Cesar, “İnsanlar ona sarılmak istiyorlar. Bazense köpeğim onlara sarılmıyor. Sarılacağı kişiyle arasında kısa süreliğine de olsa bir bağ bulunması gerekiyor. Birinin ayaklarına doğru yanaştığında ona sarılacağını anlıyorum” dedi.

Loubie’nin Instagram’da 174 binden fazla takipçisi var. İnsanlara sarılmaya devam ediyor.

İşte Loubie’nin birbirinden sevimli fotoğrafları…