Latife Hanım Anaokulu öğrencilerinden örnek davranış

212
latife-hanim-anaokulu-ogrencilerinden-ornek-davranis

Nazilli’deki Latife Hanım Anaokulu öğrencileri, Okul Öncesi Eğitim Öğretmeni Bahar Gün önderliğinde sokak hayvanlarını kulübede besleyerek koruma altına alacak.

Öğretmen Bahar Gün ve anaokulu öğrencilerinin ortaya koyduğu hayvan sevgisi takdir topladı.

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki Latife Hanım Anaokulu öğrencileri, soğuk kış günlerinde beslenme ve barınma sorunu yaşayan sokak hayvanları için örnek çalışma başlattı. Okul Öncesi Eğitim Öğretmeni olan Bahar Gün önderliğinde öğrenciler, temin ettikleri kulübede sokak hayvanlarını besleyecek.

“HAYVANLARI KORUYALIM VE ONLARA SAHİP ÇIKALIM”

Hayvanları korumada görev alacak olan öğrenciler, duyarlı davranışlarıyla görenlerin takdirini kazandı. Hayvanları çok sevdiklerini belirten öğrenciler, “Herkes hayvanları korusun ve onları aç bırakmasın.” dedi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencileriyle birlikte hayvanlara sahip çıktıklarını kaydeden Öğretmen Bahar Gün, “Çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılamak ve sokak hayvanlarına sahip çıkmak amacıyla böyle bir projeyi hayata geçirdik. Hayvanları koruyalım ve onlara sahip çıkalım. Tüm vatandaşlarımızı hayvanlara karşı duyarlı olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.