Bahçeşehir Pet Taksi Servis

210
pet taksi

Sevimli dostlarımız ile yolculuk yapmak çoğu kez zor olabilir. Çünkü çeşitli nedenlerden ötürü toplu taşıma araçları ve taksiler onları araca almak istemiyor.

Ancak onu bir veterinere dahi götürmek kabusa dönüşebilir. Bu gibi durumlarda imdadınıza Bahçeşehir pet taksi servisi yetişiyor. Hayvanlar için özel olarak dizayn edilmiş bu taksiler konforlu bir yolculuk süreci sunmaktadır.

Evcil hayvanınızı bir yerden başka bir yere taşımak istiyorsanız ancak toplu taşıma araçları buna izin vermiyorsa siz de pet taksi hizmetini tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar birçok hayvanın ayaklarını yerden kesmiş olan bu hizmet sizi ve sevimli dostunuzu memnun etmekte sınır tanımıyor. Siz yolculuk yaparken hayvanınız da arkada keyifli bir süreç geçirir.

 Bahçeşehir Pet Taksi Servisi

Şimdiye kadar birçok evcil hayvan sahibi tarafından denenmiş ve onaylanmış olan Bahçeşehir pet taksi servisi hizmet vermeye devam ediyor. Maalesef ki tüm toplu taşıma araçlarında bilinmeyen nedenlerden ötürü evcil hayvan taşımak yasak. Öte yandan taksi şoförleri de imkanları olduğu halde evcil hayvanları araçlarına almak istemiyor. Hal böyle olunca da Bahçeşehir pet taksi servisi hizmet vermeye başladı.

Yedi gün yirmi dört saat aralıksız hizmete devam eden pet taksi servisi size ve sevimli dostunuza keyifli dakikalar yaşatıyor. Bu sayede gitmek istediğiniz yere gönül rahatlığı ile ulaşıyorsunuz. Evcil hayvanınızın rahat etmesi için ise tüm seçenekler düşünülmüştür.

 Bahçeşehir Evcil Hayvan Taksisi

Uzun süredir hizmet vermekte olan Bahçeşehir pet taksi servisi hayvanlarınızın sağlığını da düşünüyor. Çünkü hayvanların koyulduğu bölme her taşıma işleminden sonra hijyenik hale getirmek için temizlenir. Temizlenmediği takdirde bakteri, mantar tarzı zararlı oluşumların üremesi daha kolay hale geliyor. Bunu önlemek için de tamamen hijyenik malzemeler ile evcil hayvanın koyulduğu bölme steril hale getirilir.

Bunun yanı sıra Bahçeşehir pet taksi servisi sertifikası olan ve hayvan bakımından anlayan kişiler tarafından yürütülür. Taksi sürücüsü hayvanlarla ilgili her konuda donanımlı olan kişilerdir. Bu yüzden hayvanınızı bir yerden başka bir yere taşırken bile onu güvenilir ellere teslim edeceksiniz.

Aynı zamanda Bahçeşehir pet taksi servisi hayvanlar için takside ayrılan bölmeye de büyük bir özen gösterir. Tamamen sevimli dostunuz rahat etsin diye geniş bir alan ayrılmıştır. Bir bagaj büyüklüğünde olan bu alan hayvanın rahatça hareket etmesi için dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra alta serilmiş olan yumuşak dokulu halı da evcil hayvanın rahat etmesi için uygulanan bir diğer yeniliktir.