A Vet Avrupa Veteriner Kliniği

603
-avrupa-veteriner-klinigi-

Kağıthane Veterinerler, Koruyucu Hekimlik, Genel Muayene, Yoğun Bakım, Aşı Uygulamaları, Laboratuar Hizmetleri, Kuş ve Kanatlı Bakımı, Pet Kuaför ve Pet Pansiyon Hizmetlerini Vermekteyiz

Kağıthane Avrupa Veteriner Kliniğinde hedefimiz, yaptığımız işi her gün daha çok tutkuyla yaparak, siz evcil hayvan sahiplerinin beklentilerini aşmaktır. Bu nedenle görüş ve önerilerinizin önemini kabul ederek sizlere daha iyi hizmet sunacağımıza inanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizi ve evcil hayvanınızı daha kişisel bir düzeyde tanımak ve evcil hayvan bakım ihtiyaçlarınız için güvenilir kaynağınız olarak bizi tercih etmeniz için; siz ve evcil hayvanınızla olan ilişkiye çok değer veriyor ve evcil hayvanınızın ailenizin bir parçası olduğunu biliyoruz.

Hizmet Tanımı

Koruyucu Hekimlik
Evlerimizde beslediğimiz ve birlikte yaşadığımız evcil hayvanlarımızı çok çeşitli türlerdeki viral, paraziter, bakteriyel ve her türlü bulaşıcı hastalıklardan korumanın en kolay yolu koruyucu hekimliktir.

Genel Muayene
Kağıthane veteriner kliniğinde evcil hayvanlarınız için genel muayene hizmeti vermekteyiz. Evcil hayvanınızın muayenesi yapılırken veteriner hekimimiz hayvanınızı modern tekniklerle ve özenle muayene etmektedir.

Yoğun Bakım
Merkezimizde kedi ve köpekler ayrı hasta yatış odalarında tutularak oluşabilecek stres minimuma indirilmeye çalışılmaktadır

Aşı Uygulamaları
Dostlarınızın sağlıklı olarak uzun bir süre sizlerle beraber yaşayabilmesi için peryodik aşılamalar ve sağlık kontrolleriyle siz hayvan dostlarına hizmet vermekteyiz.

Laboratuar Hizmetleri
Viral kedi ve köpek hastalıkları için yaptığımız laboratuar testleri modern cihazlarla yapılmaktadır.

Genel Cerrahi Hizmetleri
Kliniğimiz kapsamında her türlü cerrahi operatif girişimler uzman veterinerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kuş Ve Kanatlı Hizmetleri
Papağan, muhabbet kuşu, kanarya, tavuk ve diğer kanatlı hayvanlar memeli hayvanlara göre daha zayıf bünyeli daha narin ve daha hassas olduklarından dolayı hastalıklara ve enfeksiyonlara daha yatkındırlar.

Ağız Ve Diş Sağlığı
Sağlıksız bir ağız ve diş yapısının en belirgin özelliği ağız kokusu, salya akması, tek taraflı yemek yeme, ateş ve iştahsızlıktır.

Pet Kuaför
Köpek ve kedi kuaförlük hizmeti için deneyimli personelimiz, temizliğine son derece dikkat ettiğimiz banyo ve kuaför odasında her gün hizmet vermektedir.

Pet Pansiyon
Tatile veya iş seyahatine gidenler, evcil hayvanınızı bize gözleriniz arkada kalmadan bırakabilirsiniz. Hijyen ve kaliteli hizmet değişmez ilkelerimizdendir.
Arama Terimleri: Genel Cerrahi Hizmetleri, Aşı Uygulamaları, Yoğun Bakım, Genel Muayene, Koruyucu Hekimlik

ŞEHİR: İstanbul

İLÇE: Kağıthane

ADRES: Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. 8/B Kağıthane , İstanbul

TELEFON: 0212 294 20 23 – 05548372221

WEB SİTESİ: http://www.avrupaveterinerklinigi.com, http://www.bulurum.com/avrupaveterinerklinigi

omercicek68@gmail.com, info@avrupaveterinerklinigi.com